GC MEEDIA PORTFOOLIO

GC Meedia on audiovisuaalse produktsiooni täisteenust pakkuv ettevõte. Meie eesmärk on luua väärtuse -ja mõttega meediat. GC Meedia spetsialistide käeläbi on valminud ca ~90 telesaadet, 70 reklaam -ja mainevideot ning väga suures koguses raadioreklaame.

aripaev

“GC  Meedia oli meile abiks video-töökuulutuse filmimisel ning koostöö ületas igasugused ootused – töö oli kiire ja kvaliteetne. Rääkisime neile eelnevalt enda nägemusest, kuid lõplik tulemus oli veelgi parem! Video-töökuulutus sai palju tähelepanu nii meie enda ettevõtte töötajate, kui tööle kandideerijate seas.”

Sigrid Veskioja
personalispetsialist
AS Äripäev

suurem LOOMADE logo

“Hea on teha koostööd inimestega, kes saavad kohe aru mida sa tahad saada. Kui andsin mõttena edasi oma ettevõtte põhiväärtused ja filosoofia, oli see järgmisel hetkel filmiks tehtud. Tegutsemine kiire, sümpaatne ja professionaalne. Ka oma järgmised projektid teen koos GC Meediaga.”

Valdeko Paavel
juhataja
Loomade Kiirabikliinik

Coat_of_arms_of_Estonia.svg

“Eriti sümpaatne oli teie võime olla kiire ja täpne ning samas paindlik. Leidmine oli lihtne – teie veebileht. Ja kuna te kenasti ja kiirelt vastasite ja ma sain kohe ka näiteid tehtud tööst, siis meile sobis. On selliseid seletamatuid märke, mis annavad aimu võimalike tegijate päris huvist, teil olid need olemas.”

Illi-Malle Ong
avalike suhete osakonna asejuhataja
Riigikogu

TELEREKLAAMID / BRÄNDING / 3D ANIMATSIOONID

COOP

KAITSEMINISTEERIUM

SKY PLUS

ÄRIPÄEV

EESTI VEHKLEMISLIIT

ITALOBROTHERS AFTERMOVIE

TOP PARTS

LOOMADE KIIRABIKLIINIK

AUTOSÕIT OÜ

KESKKONNASÕBRALIK ETTEVÕTE

COOL D – TÄNAVARAEV

TARTU KUTSEHARIDUSKESKUS

TELESAATED

EESTLANE IGAS SADAMAS

SAAGE TUTTAVAKS

ENESEHÄVITUSLIK EESTI

KUIDAS EESTI VÕIDAB SÕJA

EKSPERIMENT

KOGUJAD

EESTLASED – ENDLI-RAHVAS!

EESTI KÕIGE RAJUMAD FÄNNID

GRAAFILINE DISAIN

RAADIOREKLAAMID